O webu

Úvod

Tento web archivuje školní­ Facebook skupiny Fakulty informačních technologií­ Vysokého učení­ technického v Brně. Tyto skupiny obsahují­ velké množství informací­. Ty ale bohužel velmi rychle zapadnou a vyhledávání­ v nich je poměrně obtížné. Od narození naší­ fakulty jsme vyprodukovali již 324058 příspěvků!

Nyní jsou indexovány tyto skupiny:

Pokud vám tu nějaká chybí, stačí napsat.

Používejte tagy

Na školních facebook skupinách používáme tagy pro rychlejší orientaci. Tagy se nacházejí na začátku příspěvku a jsou v hranatých závorkách. Může jich být i víc za sebou. Příklad užití:

[ida][zkouska] Na co se máme připravit?

Fitátor tuto myšlenku podporuje a dále rozvijí. Ze všech příspěvků jsou tyto tagy vybírány a konsolidovány. Například tagy

[Semestralka][Semestrálka][SEMESTRALKa]

se převedou na jednotný tvar

[semestralka]

To pak v důsledku umožňuje mj. rychlé a efektivní vyhledávání (popsáno níže).

Další oblíbené tagy, které se ujaly v širším měřítku:

[ot], [prace], [zkouska], [semestralka], [latex] nebo [rozvrh]

Kromě písmen (preferujeme malá a bez diakritiky) a číslic mohou tagy obsahovat ještě tyto znaky (v opačném případě nebudou zaindexovány):

.-_

Vyvarujte se mezerám uvnitř tagu a nesnažte se být za každou cenu kreativní při vymýšlení těch nových. Můžete se inspirovat třeba trendy z hlavní stránky.

Speciální tagy

Tento tag způsobí, že dané vlákno bude na Fitator.cz kompletně skryto a to i včetně jeho komentářů.

[mute]

Vyhledávání tagů

Do pole nazvaného tag stačí vložit název tagu, který chcete filtrovat. Těch může být i více, pokud je oddělíte čárkou. Vše zadávejte bez mezer (nicméně pokud je použijete rozumně, tak je systém taky zvládne).

Můžete si například jednoduše sestavit filtr, který bude vypisovat jen novinky z předmětů, které právě absolvujete a odkaz si přidat do záložek. Aneb první a druhý semestr - teď už vám nic neuteče a nemusíte kvůli tomu trávit všechen volný čas na facebooku, dobré ne? :)

Vývoj

Bugy a návrhy na vylepšení můžete zasílat na email.

Podpora

Líbí se Ti web? Byl pro Tebe užitečný a chtěl by jsi to webu oplatit? Můžeš jej podpořit drobným příspěvkem na platbu domény či hostingu.